Toplam: 0 TL

Tuğla 48 Parça ET-BA8203k

Fiyat: 1,050 TL

ÜRÜN BİLGİ

 Tuğla 48 Parça  tuğla 48 Parça ürünümüz, Çeşitli Renklerde 24 Adet Büyük ve 24 Adet Küçük Tuğladan Oluşan , Çocukların Okul Öncesi Motor B
 
 

 Tuğla 48 Parça

 tuğla 48 Parça ürünümüz, Çeşitli Renklerde 24 Adet Büyük ve 24 Adet Küçük Tuğladan Oluşan , Çocukların Okul Öncesi Motor Becerilerini Destekleyen , Birleştirilerek Değişik Şekillerde ve Formlarda Çocuğunuzun Hayal Gücünü ve Yaratıcılığını Geliştiren , Çocukların Eğlenceli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür.

Kutu İçeriği : 6 Adet Uzun Tuğla Kırmızı, 6 Adet Uzun Tuğla Mavi, 6 Adet Uzun Tuğla Yeşil, 6 Adet Uzun Tuğla Sarı, 6 Adet Kısa Tuğla Yeşil, 6 Adet Kısa Tuğla Mavi, 6 Adet Kısa Tuğla Kırmızı, 16 Adet Kısa Tuğla Sarı ve Kullanım Kılavuzu

  • Kullanım Yaşı        : 3+ Yaş 
  • Ürün Ağırlığı          : 6.40 Kg
  • ocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  •  Oyuncak Tuğla 48 Parça Paket Ölçüsü : 28x36x48 cm

Ürün Ölçüsü Kare : 12,5 x 12,5 x Ø5 cm Dikdörtgen : 12,5 x 24 x Ø5 cm

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.