Toplam: 0 TL

Arabalı Puzzle 12 Parça ET-Xs7747C

Fiyat: 980,00 TL

Normal Fiyatı: 980,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

Arabalı Puzzle 12 Parça  Arabalı Puzzle 12 Parça ürünümüz, 4 Değişik Renkte  11 Parça ve 1 Adet Arabadan Oluşan  ,Çocukların Okul Öncesi Motor Becerilerini Des
 
 

Arabalı Puzzle 12 Parça

 Arabalı Puzzle 12 Parça ürünümüz, 4 Değişik Renkte  11 Parça ve 1 Adet Arabadan Oluşan  ,Çocukların Okul Öncesi Motor Becerilerini Destekleyen ,Birleştirilerek Değişik Şekillerde ve Formlarda Çocuğunuzun Hayal Gücünü ve Yaratıcılığını Geliştiren ,Çocukların Eğlenceli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür.

Kutu İçeriği : 1 Adet Üçgen Çatı Kırmızı, 1 Adet  Üçgen Çatı Sarı, 1 Adet Üçgen Çatı Yeşil, 1 Adet Üçgen Çatı Turkuaz, 2 Adet Kare Gövde Kırmızı, 1 Adet Kare Gövde Sarı, 1 Adet Kare Gövde Yeşil, 2 Adet Kare Gövde Pembe, 1 Adet Kare Gövde Turkuaz, 1 Adet Puzzle Arabası ve Kullanım Kılavuzu

  • Kullanım Yaşı        : 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı        : 2.50 Kg
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.