Toplam: 0 TL
Yeni

Küçük Puzzle 24 Parça ET-iC7644m

Fiyat: 700 TL

ÜRÜN BİLGİ

 Küçük Puzzle 24 Parça  Küçük Puzzle 24 Parça ürünümüz, 4 Değişik Renkte  ve 24 Parçadan Oluşan ,Çocukların Okul Öncesi Motor Becerilerini
 
 

 Küçük Puzzle 24 Parça

 Küçük Puzzle 24 Parça ürünümüz, 4 Değişik Renkte  ve 24 Parçadan Oluşan ,Çocukların Okul Öncesi Motor Becerilerini Destekleyen ,Birleştirilerek Değişik Şekillerde ve Formlarda Çocuğunuzun Hayal Gücünü ve Yaratıcılığını Geliştiren ,Çocukların Eğlenceli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür.

Kutu İçeriği:1 Adet Üçgen Çatı Kırmızı, 1 Adet  Üçgen Çatı Sarı,1 Adet Üçgen Çatı Yeşil, 1 Adet Üçgen Çatı Turkuaz, 4 Adet Kare Gövde Kırmızı, 4 Adet Kare Gövde Sarı, 4 Adet Kare Gövde Yeşil, 4 Adet Kare Gövde Pembe, 4 Adet Kare Gövde Turkuaz ve Kullanım Kılavuzu

  • Kullanım Yaşı        : 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı        : 4.35 Kg
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.