Toplam: 0 TL

Süper Scooter 3 Tekerlekli - Pembe ET-iF7975E

Fiyat: 500,00 TL

Normal Fiyatı: 500,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

Süper Scooter 3 Tekerlekli Süper Scooter 3 Tekerlekli ürünümüz, Kolay Kurulumu, Dengeli ve Güvenli Dizaynı, Kolay Bir Şekilde Yön Tayin Edebilme Özelliğine Sahip, 3 Tekerleği ile Ç
 
 

Süper Scooter 3 Tekerlekli

Süper Scooter 3 Tekerlekli ürünümüz, Kolay Kurulumu, Dengeli ve Güvenli Dizaynı, Kolay Bir Şekilde Yön Tayin Edebilme Özelliğine Sahip, 3 Tekerleği ile Çocukların Keyifli Vakit Geçirmelerini Sağlar. Çocukların Bedensel Gelişimlerini, Sürüş Becerilerini, Denge ve Koordinasyonlarını Geliştirmeye Yardımcı Olur. Ürün Kullanılırken Koruyucu Ekipman, Kask, Dizlik ve Dirseklik Takılması Önerilir. Trafiğe Kapalı Alanlarla Kullanılması Tavsiye Edilir.

Kutu İçeriği:  1 Adet Ön Direksiyon Gövde, 1 Adet Şase ve Kullanım Kılavuzu.

  • Kullanım Yaşı : 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı : 2 Kg
  • Taşıma Kapasitesi : 40 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Yumuşak El Tutma Yeri
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.