Toplam: 0 TL
Yeni

  El Arabası - Yeşil ET-9N5841c

  Fiyat: 455,00 TL

  Normal Fiyatı: 455,00 TL

  ÜRÜN BİLGİ

  El Arabası El Arabası ürünümüz, Çocukların Keyifli Vakit Geçirmelerini Sağlamak İçin Tasarlanmış Bir Üründür. Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma
   
   

  El Arabası

  El Arabası ürünümüz, Çocukların Keyifli Vakit Geçirmelerini Sağlamak İçin Tasarlanmış Bir Üründür. Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Rahatlıkla Taşınabilen ,Dayanıklılığı  ve Tutma Elçeklerinin Sağlamlığı ile Çocukların Güvenle Kullanması için Tasarlanmıştır. Çocukların Sosyalleşme ve Okul Öncesi Motor Becerilerinin Gelişimine Yardımcı Olur.

  Kutu İçeriği:1 Adet El Arabası ,1 Adet Alt Şase(Tekerlek Takılı Halde Gelmektedir.)ve Kullanım Kılavuzu

  • Kullanım Yaşı :  3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı : 1.90 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

  Paket Ölçüsü : 15x33x80 cm

  Ürün Ölçüsü : 33x22x78 cm

  Yorumlar

  İsim - Ünvan

  ÖNEMLİ

  -Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

  - Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  - Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


  TESLİMAT ŞARTLARI

  Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

  TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

  Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.