Toplam: 0 TL
Yeni

Oyun Çiti - Gri/Pembe/Krem ET-CD4949I

Fiyat: 1,605 TL

ÜRÜN BİLGİ

Oyun Çiti 3 Renk 6 Parçadan Oluşan Oyun Çiti, Özel Aktiviteler için Parça Adeti Arttırılabilir ve İsteğe Göre Plastik Havuz Topları ile Doldurulabilir. Ergonomik ve Şık Bir T
 
 

Oyun Çiti

3 Renk 6 Parçadan Oluşan Oyun Çiti, Özel Aktiviteler için Parça Adeti Arttırılabilir ve İsteğe Göre Plastik Havuz Topları ile Doldurulabilir. Ergonomik ve Şık Bir Tasarıma Sahip Bu Renkli Çitlere Dilediğiniz gibi Şekil Vererek Bebeklerin içinde Güvenle Oynayabileceği Alan Sağlayabilirsiniz. Çocuklar Arkadaşları ile Keyifli Bir Vakit Geçirirken, Paylaşım Duygusunu ve Sosyalleşme Becerilerini de Geliştirmesine Yardımcı Olur.

Kutu İçeriği: 6 Adet Çit, 6 Adet Sabitleme Ayağı, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu.

 

  • Kullanım Yaşı:  24+ Ay
  • Ürün Ağırlığı: 11 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

 

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.