Toplam: 0 TL
Yeni

  Roller Coaster - Mavi Arabalı ET-QY29754

  Fiyat: 3,070 TL

  ÜRÜN BİLGİ

   Roller Coaster  Roller Coaster ürünümüz, Çocukların Keyifli Vakit Geçirmelerini Sağlamak için Tasarlanmış Bir Üründür. Açık ve Kapalı Alanlarda Kullan
   
   

   Roller Coaster

   Roller Coaster ürünümüz, Çocukların Keyifli Vakit Geçirmelerini Sağlamak için Tasarlanmış Bir Üründür. Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Çocukların Sosyalleşme Becerilerini, Paylaşım Duygusunu, Denge ve Koordinasyon Sistemini Geliştirmesine Yardımcı Olur.

  Kutu İçeriği: 3 Parça Platform,2 Adet Merdiven ve 1 Adet Roller Coaster Arabası, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu

  Kullanım Yaşı:  3+ Yaş

  Ürün Ağırlığı: 16,80 Kg

  Max. Taşıma Kapasitesi: 50 Kg

  Kolay Kurulum

  Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.

  Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

  Yorumlar

  İsim - Ünvan

  ÖNEMLİ

  -Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

  - Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  - Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


  TESLİMAT ŞARTLARI

  Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

  TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

  Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.