Toplam: 0 TL
Yeni

Sevimli Teddy Kaydıraklı Salıncak Set B ET-1h1627n

Fiyat: 3,787 TL

ÜRÜN BİLGİ

Sevimli Teddy Kaydıraklı Salıncak Set B Sevimli Teddy Kaydıraklı Salıncak Set B ürünümüz, Çift Salıncak ve Kaydırak Olarak İki Farklı Şekilde Kullanılabilir. Emniye
 
 

Sevimli Teddy Kaydıraklı Salıncak Set B

Sevimli Teddy Kaydıraklı Salıncak Set B ürünümüz, Çift Salıncak ve Kaydırak Olarak İki Farklı Şekilde Kullanılabilir. Emniyetli Salıncak ve Kaydırağa Güvenle Çıkabilmesi için Özenle Tasarlanmış Yan Korumalıklara Sahiptir. Ürünün Sabit Durması için Alt Bidonunun Su veya Kum ile Doldurulması Önerilir.

Sevimli Teddy Kaydıraklı Salıncak Set B, Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Çocukların Spor Becerilerini, Sosyalleşme Becerilerini, Paylaşım Duygusunu, Denge ve Koordinasyon Sistemini Geliştirmesine Yardımcı Olur.

Kutu İçeriği: 4 Adet Korumalık Teddy, 2 Adet Salıncak Köprüsü,2 Adet Salıncak,2 Adet Korumalık,4 Adet Salıncak Kemiği,2 Adet Alt Bidon, 1 Adet Kaydırak, 1 Adet Merdiven, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu.

Kullanım Yaşı:  3+ Yaş

Ürün Ağırlığı: 46.20 Kg

Max. Taşıma Kapasitesi: 50 Kg

Kolay Kurulum

Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.

Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

 

Paket Ölçüsü:95x52x180 cm

Ürün Ölçüsü:200x148x230 cm, Kaydırak Uzunluğu:180x43 cm

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.