Toplam: 0 TL
Yeni

  Kaydıraklı Salıncak Set C - Mavi ET-rk11244

  Fiyat: 10,960,00 TL

  Normal Fiyatı: 10,960,00 TL

  ÜRÜN BİLGİ

  Kaydıraklı Salıncak Set C Kaydıraklı Salıncak Set C ürünümüz, 2 Kaydırak ve 1 Salıncaktan Oluşan Setimiz ile Parkı Evinize Taşıyın. Emniyetli Salıncak ve Kayd&
   
   

  Kaydıraklı Salıncak Set C

  Kaydıraklı Salıncak Set C ürünümüz, 2 Kaydırak ve 1 Salıncaktan Oluşan Setimiz ile Parkı Evinize Taşıyın. Emniyetli Salıncak ve Kaydırağa Güvenle Çıkabilmesi için Özenle Tasarlanmış Yan Korumalıklara Sahiptir. Kaydırak, Kaydıraklı Salıncak ve Basket Potası Olarak 3 Farklı Şekilde Kullanılabilir. Ürünün Sabit Durması için Alt Bidonunun Su veya Kum ile Doldurulması Önerilir.

  Kaydıraklı Salıncak Set C, Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Çocukların Spor Becerilerini, Sosyalleşme Becerilerini, Paylaşım Duygusunu, Denge ve Koordinasyon Sistemini Geliştirmesine Yardımcı Olur.

  Kutu İçeriği: 4 Adet Korumalık Köpek,2 Adet Salıncak Kemiği,1 Adet Salıncak Köprüsü, 1 Adet Koltuk, 1 Adet Alt Bidon,2 Adet Kaydırak, 8 Adet Basamak,4 Adet Kırmızı Destek, 2 Adet Pota, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu.

   

  • Kullanım Yaşı:  3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı: 40 Kg
  • Max. Taşıma Kapasitesi: 50 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

  Yorumlar

  İsim - Ünvan

  ÖNEMLİ

  -Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

  - Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  - Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


  TESLİMAT ŞARTLARI

  Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

  TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

  Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.