Toplam: 0 TL

Salıncak - Yeşil ET-4m9154D

Fiyat: 3,900,00 TL

Normal Fiyatı: 3,900,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

Salıncak  Salıncak, Bebekler ve Çocuklar için Tasarlanan Bu Ürün, Salıncaktan Düşme Riskine Karşı Emniyet Kemerli ve Rulmanlı Salıncak Sistemine Sahiptir. Güvenli Bir Tutma S
 
 

Salıncak

 Salıncak, Bebekler ve Çocuklar için Tasarlanan Bu Ürün, Salıncaktan Düşme Riskine Karşı Emniyet Kemerli ve Rulmanlı Salıncak Sistemine Sahiptir. Güvenli Bir Tutma Sistemi Vardır. Ürünün Sabit Durması için Alt Bidonunun Su veya Kum ile Doldurulması Önerilir.

Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Çocukların Sosyalleşme Becerilerini, Paylaşım Duygusunu, Denge ve Koordinasyon Sistemini Geliştirmesine Yardımcı Olur.

Kutu İçeriği: 2 Adet Korumalık Köpek,1 Adet Salıncak Köprüsü,2 Adet Salıncak Kemiği, 1 Adet Koltuk, 1 Adet Korumalık, 1 Adet Alt Bidon, 2 Adet Kırmızı Destek, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu.

 

  • Kullanım Yaşı                :  3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı                 : 17 Kg
  • Max. Taşıma Kapasitesi  : 60 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

 

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.