Toplam: 0 TL
Yeni

  İpli Boncuklu Salıncak - Mavi ET-6B8994k

  Fiyat: 598 TL

  ÜRÜN BİLGİ

  İpli Boncuk Salıncak İpli Boncuk Salıncak, Çocukların Güvenli Bir Şekilde Sallanarak Keyifli Vakit Geçirmelerini Sağlamak İçin Tasarlanmış Bir Üründür. Açı
   
   

  İpli Boncuk Salıncak

  İpli Boncuk Salıncak, Çocukların Güvenli Bir Şekilde Sallanarak Keyifli Vakit Geçirmelerini Sağlamak İçin Tasarlanmış Bir Üründür. Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Çocukların Sosyalleşme Becerilerini, Paylaşım Duygusunu, Denge ve Koordinasyon Sistemini Geliştirmesine Yardımcı Olur.

  Kutu İçeriği: 1 Adet Salıncak (İpe Takılı Halde Gelmektedir.)

  Kullanım Yaşı:  3+ Yaş

  Ürün Ağırlığı: 3 Kg

  Max. Taşıma Kapasitesi: 100 Kg

  Kolay Kurulum

  Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.

  Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

  Paket Ölçüsü: 56x38x56 cm

   

  Ürün Ölçüsü:156x56x37 cm

   

  Yorumlar

  İsim - Ünvan

  ÖNEMLİ

  -Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

  - Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  - Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


  TESLİMAT ŞARTLARI

  Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

  TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

  Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.