Toplam: 0 TL
Yeni

Sevimli Teddy Salıncak ET-c10592W

Fiyat: 2,250 TL

ÜRÜN BİLGİ

 Sevimli Teddy Salıncak            Sevimli Teddy Salıncak ürünümüz, Salıncaktan Düşme Riskine Karşı Emniyet Kemerli ve Rulmanlı Salıncak Sistemi
 
 

 Sevimli Teddy Salıncak          

 Sevimli Teddy Salıncak ürünümüz, Salıncaktan Düşme Riskine Karşı Emniyet Kemerli ve Rulmanlı Salıncak Sistemine Sahiptir. Ürünün Sabit Durması için Alt Bidonunun Su veya Kum ile Doldurulması Önerilir.  King Kids Sevimli Teddy Salıncak; Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Çocukların Sosyalleşme Becerilerini, Paylaşım Duygusunu, Denge ve Koordinasyon Sistemini Geliştirmesine Yardımcı Olur.

Kutu İçeriği : 2 Adet Teddy, 1 Adet Salıncak Köprüsü, 1 Adet Salıncak, 2 Adet Salıncak Kemiği,1 Adet Korumalık, 1 Adet Alt Bidon, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.