Toplam: 0 TL
Yeni

Kaydırak ET-1p3258l

Fiyat: 820 TL

ÜRÜN BİLGİ

King Kids Kaydırak King Kids Kaydırak, Çocukların Kaydırağa Güvenle Çıkabilmesi için Özenle Tasarlanmış Yan Korumalıklara Sahiptir. İsteğe Göre Küçük
 
 

King Kids Kaydırak

King Kids Kaydırak, Çocukların Kaydırağa Güvenle Çıkabilmesi için Özenle Tasarlanmış Yan Korumalıklara Sahiptir. İsteğe Göre Küçük Oyun Havuzlarına da Konumlandırılabilir.

Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Çocukların Denge ve Koordinasyon Sistemini, Motor Becerilerini ve Duyusal Bütünlüğü Geliştirmesine Yardımcı Olur.

Kutu İçeriği: 1 Adet Kaydırak, 2 Adet Kaydırak Yanı, 2 Adet Merdiven, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu.

  • Kullanım Yaşı: 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı: 6 Kg
  • Max. Taşıma Kapasitesi: 50 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.