Toplam: 0 TL
Yeni

  Sevimli Teddy Kaydırak ET-Qc32115

  Fiyat: 2,450 TL

  ÜRÜN BİLGİ

  Sevimli Teddy Kaydırak Sevimli Teddy Kaydırak ürünümüz, Yan Korumalıkları Sayesinde Çocuğun Kaydırağa Daha Güvenli Bir Şekilde Çıkması için Özel Olarak Ta
   
   

  Sevimli Teddy Kaydırak

  Sevimli Teddy Kaydırak ürünümüz, Yan Korumalıkları Sayesinde Çocuğun Kaydırağa Daha Güvenli Bir Şekilde Çıkması için Özel Olarak Tasarlanmıştır. 4 Basamaklı Olması Sebebi ile Çocuklar Mükemmel Yüksekliğe Sahip Bir Üründür.

  Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Kurulumu Oldukça Kolay, Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Çocukların Sosyalleşme Becerilerini, Paylaşım Duygusunu, Denge ve Koordinasyon Sistemini Geliştirmesine Yardımcı Olur.

  Kutu İçeriği: 2 Adet Teddy , 1 Adet Kaydırak, 1 Adet Merdiven, 1 Adet Bağlantı Sopası, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu.

  • Kullanım Yaşı               : 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı                : 18,5 Kg
  • Max. Taşıma Kapasitesi : 40 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

  Yorumlar

  İsim - Ünvan

  ÖNEMLİ

  -Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

  - Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  - Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


  TESLİMAT ŞARTLARI

  Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

  TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

  Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.