Toplam: 0 TL
Yeni

  King Ev İki Kapılı Kaydıraklı Salıncaklı - Kırmızı ET-Ea3913A

  Fiyat: 7,000 TL

  ÜRÜN BİLGİ

  King Ev İki Kapılı Kaydıraklı Salıncaklı King Ev iki kapılı kaydıraklı salıncaklı evimiz ile Çocuklar Kendilerine Ait Bir Evde Oyunun Tadını Çıkarsın. Kay
   
   

  King Ev İki Kapılı Kaydıraklı Salıncaklı

  King Ev iki kapılı kaydıraklı salıncaklı evimiz ile Çocuklar Kendilerine Ait Bir Evde Oyunun Tadını Çıkarsın. Kaydıraklı Ev ve Salıncak Özelliği İle Çift Fonksiyonlu Olarak Kullanılmasıyla ve Birden Fazla Çocuğun Beraber Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür. Kurulumu Oldukça Kolay, Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygundur.

  Kutu İçeriği:

  Birinci Koli: 4 Adet Ev Duvarı, 2 Adet Çatı, 1 Adet Zemin, 4 Adet Kapı, 1 Adet Kaydırak, 1 Adet Merdiven, 4 Adet Destek, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu.

  İkinci Koli:1 Adet Salıncak, 1 Adet Salıncak Köprüsü, 1 Adet Alt Bidon, 1 Adet Yan Duvar ve Kullanım Kılavuzu.

   

  • Kullanım Yaşı       : 24+ Ay
  • Ürün Ağırlığı        : 56 Kg.
  • Taşıma Kapasitesi : 50 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

   

  Yorumlar

  İsim - Ünvan

  ÖNEMLİ

  -Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

  - Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  - Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


  TESLİMAT ŞARTLARI

  Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

  TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

  Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.