Toplam: 0 TL
Yeni

  King Ev İki Kapılı Kaydıraklı - Krem ET-dF3361k

  Fiyat: 5,806 TL

  ÜRÜN BİLGİ

  King Ev İki Kapılı Kaydıraklı King Ev İki Kapılı Kaydıraklı ürünümüz ile Çocuklar Oynamanın Keyfine Varsın. Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma U
   
   

  King Ev İki Kapılı Kaydıraklı

  King Ev İki Kapılı Kaydıraklı ürünümüz ile Çocuklar Oynamanın Keyfine Varsın. Açık ve Kapalı Alanlarda Kullanıma Uygun, Birden Fazla Çocuğun Keyifli Vakit Geçirebileceği, Dayanıklı, Güvenli Bir Evdir. Çocukların İletişim, Paylaşım Duygusunu ve Sosyalleşme Becerilerini Geliştirmeye Yardımcı Olur.

  Kolay Kurulumu Sayesinde Rahat Bir Şekilde Montaj Yapılabilir.

  Kutu İçeriği: 4 Adet Ev Duvarı, 2 Adet Çatı, 1 Adet Zemin, 4 Adet Kapı, 1 Adet Kaydırak, 1 Adet Merdiven, 4 Adet Destek, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu.

   

  • Kullanım Yaşı        : 24+ Ay
  • Ürün Ağırlığı         : 42 Kg.
  • Taşıma Kapasitesi  : 50 Kg.
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

  Yorumlar

  İsim - Ünvan

  ÖNEMLİ

  -Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

  - Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  - Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


  TESLİMAT ŞARTLARI

  Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

  TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

  Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.