Toplam: 0 TL

Eğlenceli Halkalar ET-W96333O

Fiyat: 440,00 TL

Normal Fiyatı: 440,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

Eğlenceli Halkalar ürünümüz, Çocukların Okul Öncesi Motor Becerilerini Gelişimine Yardımcı Olan Eğlenceli Halkalar, Duyu Bütünleme Sürecini de Destekler. Çocuklar
 
 

Eğlenceli Halkalar ürünümüz, Çocukların Okul Öncesi Motor Becerilerini Gelişimine Yardımcı Olan Eğlenceli Halkalar, Duyu Bütünleme Sürecini de Destekler. Çocukların Arkadaşları ve Aileleri ile Eğlenceli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür.

Kutu İçeriği:5 Adet Halka,5 Adet Kuka,2 Adet Eğlenceli Halkalar Tabanı ve Kullanım Kılavuzu

Kullanım Yaşı : 3+ Yaş

Ürün Ağırlığı  : 3 Kg

Kolay Kurulum

Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.

Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.