Toplam: 0 TL
Yeni

Kare Aktive ET-mp4735I

Fiyat: 4,6000,00 TL

Normal Fiyatı: 4,6000,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

Kare Aktivite Kare Aktivite ürünümüz, Çocukların Fiziksel Aktivitelerinde Yardımcı Olan Kare Aktivite, Reflekslerin Kuvvetlenmesini Sağlayan, Denge ve Koordinasyon Becerilerinin Gelişmesine de Yard&#
 
 

Kare Aktivite

Kare Aktivite ürünümüz, Çocukların Fiziksel Aktivitelerinde Yardımcı Olan Kare Aktivite, Reflekslerin Kuvvetlenmesini Sağlayan, Denge ve Koordinasyon Becerilerinin Gelişmesine de Yardımcı Olur. Açık ve Kapalı Mekanlarda Kullanıma Uygun Olup, Çocukların Aileleri ve Arkadaşları ile Keyifli Vakit Geçirebileceği Bir Üründür.

Kutu İçeriği: 8 Parça Ana Gövde Parçası, 24 Parça Ara Boru, 8 Parça Köşe, 16 Parça Bağlantı Aparatı, 16 Parça Somunlu Bağlantı Aparatı, 32 Parça M10 Civata, 1 Parça Alyan, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu

  • Kullanım Yaşı : 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı : 17,5 Kg
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.