Toplam: 0 TL
Yeni

Süper Gol ET-IA4403h

Fiyat: 784 TL

ÜRÜN BİLGİ

Süper Gol Süper Gol ürünümüz, Çocukların Sporu Sevmesine, Fiziksel Aktivitelerde Bulunmasına, Kas ve Denge Gelişimlerine, Sosyalleşme Becerilerine ve Motor Becerilerini Desteklemeye Yardımc
 
 

Süper Gol

Süper Gol ürünümüz, Çocukların Sporu Sevmesine, Fiziksel Aktivitelerde Bulunmasına, Kas ve Denge Gelişimlerine, Sosyalleşme Becerilerine ve Motor Becerilerini Desteklemeye Yardımcı Olur. Aynı Zamanda Çocukların Spor Yaparken Arkadaşları ve Aileleri ile Keyifli Vakit Geçireceği Minyatür Bir Kaledir. Sabit Durması için İsteğe Bağlı Olarak İki Yan Bidonu Kum veya Su ile Doldurulabilir.

Kutu İçeriği: 2 Kale Duvarı, 2 Adet Kale Borusu, File (Borulara Takılmıştır) ,Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu

  • Kullanım Yaşı   : 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı    : 4,5 Kg.
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.