Toplam: 0 TL
Yeni

Süper Voleybol ET-pe3502E

Fiyat: 925 TL

ÜRÜN BİLGİ

Süper Voleybol Süper voleybol ürünümüz, çocuklar için Vücudun Esneklik Kazanmasına Yardımcı Dengeli Bir Vücut Gelişimi Sağlayan Minyatür Bir Voleyboldur. Takım Ruhu
 
 

Süper Voleybol

Süper voleybol ürünümüz, çocuklar için Vücudun Esneklik Kazanmasına Yardımcı Dengeli Bir Vücut Gelişimi Sağlayan Minyatür Bir Voleyboldur. Takım Ruhunu, Yardımlaşmayı, El ve Göz Koordinasyonunu, Reflekslerini, Motor Becerilerini, Denge ve Koordinasyonunu, İletişim ve Sosyalleşme Becerilerini Geliştirmeye Yardımcıdır.

Çocukların Aile ve Arkadaşları ile Keyifli Vakit Geçirebileceği, Yüksekliği 117 Cm’den 220 Cm’e Kadar Ayarlanabilen, Sabit Durması için İki Yan Alt Bidonu Kum ile Doldurulabilen Bir Üründür.

Kutu İçeriği:

  • Kullanım Yaşı : 5+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı  : 5 Kg
  • Kademeli Yükseklik Ayarı
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.