Toplam: 0 TL
Yeni

Kral Basket Potası ET-pX2907R

Fiyat: 840 TL

ÜRÜN BİLGİ

Kral Basket Potası Kral Basket Potası ürünümüz, basketbol Sporuna İlgiyi Arttıran, Çocukların Arkadaşları ve Aileleriyle Birlikte Keyifli Vakit Geçirebileceği, Yüksekliğ
 
 

Kral Basket Potası

Kral Basket Potası ürünümüz, basketbol Sporuna İlgiyi Arttıran, Çocukların Arkadaşları ve Aileleriyle Birlikte Keyifli Vakit Geçirebileceği, Yüksekliği 117 cm’den 220 cm’ye Kadar Ayarlanabilen, Sabit Durması için Alt Bidonu Su veya Kum ile Doldurulabilen Bir Üründür. Taşınabilen ve Kolay Monte Edilen, Fiziksel Gelişimlerini Desteklemenin Yanı Sıra Sosyalleşme Becerilerini, Denge ve Koordinasyonunu, Kendine Güvenini, Kontrollü ve Disiplinli Olmayı Öğrenmelerine Yardımcı Olur.

Kutu İçeriği: 1 Adet Bidon, 1 Adet Pota Çemberi, 1 Adet Pota Aynası, 1 Adet Alt Boru, 1 Adet Orta Boru, Sıkma Aparatları ve Kullanım Kılavuzu

  • Kullanım Yaşı           : 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı            : 6 Kg
  • Pota Çember Ölçüsü: 28 Cm
  • Kademeli Yükseklik Ayarı
  • Kolay Kurulum
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.