Toplam: 0 TL
Yeni

Süper Basket Potası ET-ea9067k

Fiyat: 1,075 TL

ÜRÜN BİLGİ

Süper Basket Potası Süper Basket Potası ürünümüz basketbol Sporuna ilgiyi arttıran,  Çocukların arkadaşları ve aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirebileceği, Yü
 
 

Süper Basket Potası

Süper Basket Potası ürünümüz basketbol Sporuna ilgiyi arttıran,  Çocukların arkadaşları ve aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirebileceği, Yüksekliği 117cm’ Den 177cm’ye kadar ayarlanabilen, sabit durması için alt bidonu su veya kum ile doldurulabilen bir üründür.
Taşınabilen ve Kolay Monte Edilen, Fiziksel Gelişimlerini Desteklemenin yanı sıra sosyalleşme becerilerini, Denge ve Koordinasyonunu, kendine güvenini, Kontrollü ve Disiplinli olmayı öğrenmelerine yardımcı olur.
 
 
Kutu İçeriği : 1 adet pota çemberi fileli, 1 adet pota aynası, 2 adet direk, 1 adet ağırlık bidonu, 1 adet direk sabitleme pimi, 1 adet kurulum ve kullanım kılavuzu
 
  • Kullanım Yaşı: 3+ Yaş
  • Ürün Ağırlığı: 6 Kg
  • Pota Çember Ölçüsü: 28 Cm
  • Kademeli Yükseklik Ayarı (117-177 cm)
  • Kolay Kurulum
  • Alt Bidona Su ve Kum Doldurularak Ağırlık Arttırılması
  • Çocuk Sağlığına Uygun Hammadde Kullanılmıştır.
  • Güvenlik Testleri Yapılmıştır. Sertifikaları Mevcuttur.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.