Toplam: 0 TL

Tüpteki Renkler ET-Yb0224X

Fiyat: 300 TL

ÜRÜN BİLGİ

İçerik: 12 adet siyah oyun alanı (tüp şeklinde) 40 adet yuvarlak (pembe, sarı, kırmızı, yeşil) kart 1 adet materyal kutusu Kauçukla lamine edilmiş keçe kumaş ve lazer kesim yap&
 
 

İçerik: 12 adet siyah oyun alanı (tüp şeklinde)

40 adet yuvarlak (pembe, sarı, kırmızı, yeşil) kart

1 adet materyal kutusu

Kauçukla lamine edilmiş keçe kumaş ve lazer kesim yapılarak üretilmiştir.

 

Kazanımlar : strateji, dikkat, renk tanıma. Bireysel veya 2 kişi ile oynanabilir.

 

Oyun kuralı : Yuvarlak kartlar bir tüpten diğer tüpe aktarılırken, en üstteki kart alınır. Diğer tüpte ( kartınız kırmızı ise aynı rengin üzerine konur) aynı renkli yuvarlak kart üzerine konur. Her tüp üzerinde 4 adet kartla oynanır

 

Yönerge : Oyuncu  6 adet siyah tüp 16 adet (pembe, sarı, kırmızı, yeşil) renkli kartlarla oynar. Her tüpte renkleri karıştırarak 4 tane yuvarlak kart sıralar. Sıralanan kartları, yedek tüpleri de kullanarak aynı renkleri üst üste gelecek şekilde birbirinin üstüne aktararak sonun da her tüpte 1 renk 4 adet kart bir arada sıralanır.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.