Toplam: 0 TL
Yeni

TOPLU OYUN SETİ ET-8t6000y

Fiyat: 450,00 TL

Normal Fiyatı: 450,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

ÜRÜN İÇERİĞİ;1 ADET (İKİ KAT PARAŞUT KUMAŞ VAKUMLANIP YAKMA LAZER KESİLİP KOLON BİYE İLE DİKİŞ-NAKIŞLA HAZIRLANDI)ANA GÖVDE. 50 ADET PLASTİK TOP
 
 

ÜRÜN İÇERİĞİ;1 ADET (İKİ KAT PARAŞUT KUMAŞ VAKUMLANIP YAKMA LAZER KESİLİP KOLON BİYE İLE DİKİŞ-NAKIŞLA HAZIRLANDI)ANA GÖVDE.

50 ADET PLASTİK TOP

DENGE / KOORDİNASYON VE TOPLULUKLA BİRLİKTE HEREKET YETENEĞİNİ PEKİŞTİRİR.

Yorumlar

11 Auğstos Salı , 2020 , Saat :16:23:00
Deniz

Arkadaşımın tavsiyesi ile bu siteyi öğrendim ve tüm ürünleri o kadar güzel çıktı ki hele bu ürün 2 çocuğu olan aileler için birebir. Hem eğleniyorlar hem de bana vakit kalıyor teşekkürler

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.