Toplam: 0 TL
Yeni

İPLİ KODLAMA BİREYSEL BALIK ET-3r4906W

Fiyat: 150,00 TL

Normal Fiyatı: 150,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

ÜRÜN ÖZELLİĞİ;KUMAŞ ZEMİN ÇİFT KAT OLUP,ARASINDA KAUÇUK LEVHA KULLANILARAK NAKIŞLA TOPLANDI.ÜZERİNE PİRİNÇ RİVET(KROM NİKEL KAPLAMA)ÇAKILDI. KULLANIM
 
 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ;KUMAŞ ZEMİN ÇİFT KAT OLUP,ARASINDA KAUÇUK LEVHA KULLANILARAK NAKIŞLA TOPLANDI.ÜZERİNE PİRİNÇ RİVET(KROM NİKEL KAPLAMA)ÇAKILDI.

KULLANIMI;UYGULAMA ZEMİNİNE SABİTLENMİŞ İPİ RİVETLERE SARARAK(KODLAMA KARTI YÖNERGELERİNE UYGUN)GÖRSEL OLUŞTURULUR.AYRICA SERBESTDE ÇALIŞILIR.

KODLAMA KARTI ÜZERİNDEKİ OK YÖNÜNE SALUNDAKİ SAYI KADAR ÇALIŞIR.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.