Toplam: 0 TL

Fast ET-AL4865d

Fiyat: 75,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

Kutu İçeriği : Fast  oyununda 70 adet görev kartı, oyuncunun bu görev kartlarını oluşturması için kullanacağı 6 adet çözüm  kartı  vardır. O
 
 

Kutu İçeriği : Fast  oyununda 70 adet görev kartı, oyuncunun bu görev kartlarını oluşturması için kullanacağı 6 adet çözüm  kartı  vardır. Oyuncu bu 6 kart ile 70 görev kartının tamamını oluşturabilmektedir.  Görev kartlarında bulunan şekilller bazen 2 kart, bazen ise 4 kart kullanılarak oluşabilmektedir.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.