Toplam: 0 TL
Yeni

ŞEKLİ TAMAMLA ET-Af1402p

Fiyat: 330,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

ŞEKLİ TAMAMLA OYUNUŞekli Tamamla oyunu 140 parçadan oluşmaktadır.Çocukların; şekli tamamlama oyunu ile hayal gücü,geometrik zeka, yaratıcılık, eğlence, öğrenme ve pa
 
 

ŞEKLİ TAMAMLA OYUNU
Şekli Tamamla oyunu 140 parçadan oluşmaktadır.Çocukların; şekli tamamlama oyunu ile hayal gücü,geometrik zeka, yaratıcılık, eğlence, öğrenme ve paylaşma gibi becerilerini geliştirmesine de yardımcı olmaktadır.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.