Toplam: 0 TL

BESİN PİRAMİDİ ET-bg5548Y

Fiyat: 770,00 TL

Normal Fiyatı: 770,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

BESİN PİRAMİDİ Besin piramidi kısaca, bireylerin günlük olarak alması gereken besin ve besin gruplarını içeren kılavuzdur. Besinleri sınıflandırmayı öğrenirken
 
 

BESİN PİRAMİDİ

Besin piramidi kısaca, bireylerin günlük olarak alması gereken besin ve besin gruplarını içeren kılavuzdur. Besinleri sınıflandırmayı öğrenirken renk eşleştirme oyunu ile çocuğun eğlenmesini amaçladık. nakış ile yapılan nesne kartları sayesinde besinleri daha net tanıyacaktır.

Ürün oluşturulmasında keçe üzerine nakış yaparak yıkanabilir özelliği ( 0 derece ısı sıvı deterjan) kazandırıldı.

     İÇERİK
Besin piramidi keçe panosu 1 adet
Nesne kartları 50 adet
Nakışlı renk küpü 1 adet

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.