Toplam: 0 TL
Yeni

MUTLU ADIMLAR MİNDERİ ET-iR49597

Fiyat: 450,00 TL

Normal Fiyatı: 450,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

     Sağ,sol ve yön kavramlarını pekiştirecek konsantrasyon sağlamada etkin bir grup oyunudur.Oyuncuları iki ayrı gruba ayırarak keyifli yarışmalar yapılabilir. Çocuklar&
 
 

     Sağ,sol ve yön kavramlarını pekiştirecek konsantrasyon sağlamada etkin bir grup oyunudur.Oyuncuları iki ayrı gruba ayırarak keyifli yarışmalar yapılabilir. Çocukların eğlenerek kullanıcakları oyun minderidir

                       ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

       3.40 cm x60cm x 2.5 ölçülerinde

       Yüzey süblime baskı

       Yüzey su itme özelliğine sahip kumaş,nemli bezle temizlenebilir.

      Tabanın tamamı kaydırmaz

      16 adet (keçe) kumaş gülenyüz kartları

Yorumlar

12 Auğstos Çar , 2020 , Saat :09:52:00
Merzuka AKPINAR

Anaokulumuzda çocuklarımızla çok severek kullanmaktayız.Bazı dönemlerde de okulumuzun giriş bölümünde kullanıyoruz.Çocuklarımız okula girerken ve giderlerken sek sek yaparak mutlu bir şekilde okula gelip gidiyorlar.Harika bir ürün,okulumuza gelen velilerimiz vb. yetişkin misafirlerimizle de kullanmaktayız:)

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.