Toplam: 0 TL

PİRAMİT ET-hc1109X

Fiyat: 68,00 TL

ÜRÜN BİLGİ

İki oyuncu farklı renklerdeki taşları sahiplenir sıra ile oynanır. Kuleye en son taşı yerleştiren yani piramit yapan oyunu kazanır. KURALLAR: 1. Kural yatay ve dikey 4 taşı bir araya getir
 
 

İki oyuncu farklı renklerdeki taşları sahiplenir sıra ile oynanır. Kuleye en son taşı yerleştiren yani piramit yapan oyunu kazanır.

KURALLAR: 1. Kural yatay ve dikey 4 taşı bir araya getiren oyuncu iki taşını geri çekebilir. 2.Kural yanyana aynı renkte kare yapan oyuncu iki taşını geri çekebilir 3.Kural içerideki taşı oyun tahtası üzerinde kare oluşana kadar oynayamıyorsunuz her kare oluşunca içerideki taşı kare üzerine alabiliyorsunuz ama pramitden yani kare üzerinden geri alamıyorsunuz. Bu kurallar çerçevesinde piramiti oluşturup en son taşı koyan oyuncu oyunu kazanır. 

  29 cm genişliğinde mdf oyun tahtası  15 Açık renk, 15 Koyu renk top.

Yorumlar

İsim - Ünvan

ÖNEMLİ

-Yorum yaparken Türkçe'mize dikkat edelim..

- Hakaret ve /veya ilgisiz yorumlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Yorumlarınız bu ürünü satın almak isteyen kişilere oldukça yardımcı olacaktır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı  ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.